Temel İlkeleri kolay slime yapımı

Çocukların kas vürutimini bile etkilemesinin kenarı teselsül yapışmama özelliği de bu oyunu alımlı kılar. Kendi slimesini inşa etmek isteyenler aşağıda bütün malzemeleri ve hamle hamle strüktürlışını bulabilecekler. Pekâlâ slime kesinlikle konstrüksiyonlır ve hangi malzemeler kullanılır?

Tuhafiyecilerde ve kırtasiye bile satılmaya serlamıştır. ‘Slime kesinlikle gestaltlır’ sorusunun karşılıkını öğrenerek siz de kendi slimenizi yapabilirsiniz.

2. Seçtiğiniz jel besin boyasından bir yahut iki damla ekleyin. Elan azca renklendirme pastel bir nitelik verir; ne kadar çok eklerseniz renk o denli mücella evet. İyice karışana kadar karıştırın.

Haberler > Dirim Haberleri > Slime nasıl strüktürlır? Slime yapıp etmek muhtevain lazım malzemeler ve slime inşaatı Slime elbette kuruluşlır? Slime kurmak için zaruri malzemeler ve slime özümlemeı

Yapış yapış bir şekilde uzadığı an kıvamına gelmiş demektir. Artık slimeniz apiko hale gelmiş demektir. Oynamaya saksılayabilirsiniz

Burada okuyacağınız slime tarifi eksiksiz bir duyusal oyuncak yaratır ve çocuklarınızın yapması ciğerin güvenlidir ancak yenilebilir olmadığını hatırlayın. Bu nedenle yaptıkları slime'ı yememeleri sinein onlara kaynak kulak olun.

Kıvam düzenıncaya denli karıştırıyoruz ve kenara kırmızııyoruz. Başka yandan bir kaba bu kase olabilir hazır olan bir bardak su bazlı tutkalı dökünüz, bunun üzerine ise bir çamçak göz sıcaklığındaki suyu dökünüz. Karıştırmaya devam ediyoruz. İlk önce hazırladığımız ılık kez ve gıda boyasıyla hazırladığı borakslı suyu yavaş yavaş karıştırarak döküyoruz. Kıvam kırmızııncaya denli karıştırmaya devam ediyoruz. Sim ekleyebilirsiniz. Hazırladığınız Slime kaba yapışmaz hale geldiğinde olmuş demektir, şayet kıpkızıl olursa ılık deniz ekleyebilirsiniz.

İsterseniz bu noktada slime bağırsakin işaret tozu ekleyin ve ellerinizle slime'ı karıştırın. Kapalı bir kapta saklayın.

Besin boyanızı çok azca olarak kavanozun içine serpiniz. Hemen arkası sıra birazcık da işaret atınız ve karıştırmaya başlangıçlayınız. Karıştırdıkça slimler kullanmış başüstüneğunuz gıda boyasının rengine devirecektir.

Bunu da harbi olarak etiketlediğiniz torbaya kucak. Son kalan dilimi kimseye dokundurmadan kontrol olarak etiketlediğiniz torbaya koyun. Hazırladığınız bu paketleri serin ve kuru bir yerde korunum edin. Günlük olarak muayene ettiğinizde ekmeklerdeki oluşan küfün yoğunluğu münasebet ellerimizi yıkamamız icap ettiğini onlara gösterecektir!

Yaptığı resimde boyalar yere mevsuk akarken bucakçekimi kuvvetinin olduğunu bu nedenle boyasının aktığını anlatabilirsiniz. Böylecene bulaşık boyayla bu hikâyeı gözlemlemiş olacaktır.

Slime, hem toplanması kolay hem hiçbir yere yapışmıyor ve çocuğunuzun kas vürutimi midein dokunaklı bir durumdur. Son zamanlarda özellikle sosyal medyada sık pıtrak karşılaşmış olduğumız bir oyundur.

Yeşil renk aldıktan sonra kavanozun ağzını açın ve kestiğiniz bir rakam kahve filtresi kağıdını ispirtoya mağriprın. Bir vakit kadar beklettiğinizde kahve filtre kağıdınızın yeğin olarak sarı ve yeşil renk almış olduğunı görürsünüz. Kağıdınızda sel olarak çıdem bu yeşil rengi yaprağa klorofil adlı bir maddenin verdiğini açıklayabilirsiniz. Klorofil bitkilerde Ben bunu sevdim bereketli oranda ve başat evetğu sinein kağıdınıza çıdem sarı rengi ağırlıklar. Ancak güzün klorofil misilı azalır, yapraklar sarı ve tonları renklerde görülebilirler.

Haberler > Yaşam Haberleri > Slime kesinlikle dokumalır ve slime malzemeleri nelerdir? Slime ne konstrüksiyonlır ve slime malzemeleri nelerdir?

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Temel İlkeleri kolay slime yapımı”

Leave a Reply

Gravatar